KONST / Litografier / Färglitografi 12063062
nr 1206 3062
Konrad Srzednicki
(1894-1993), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/50. Motivet: 64x48 cm
Konrad Srzednicki, polsk bildkonstnär född 1894, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:58:28
100 kr
200 kr
Konrad Srzednicki
Läs mer om Konrad Srzednicki